Makita DUN500WRTE akkumulátoros magassági sövényvágó (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval)
18 V, 500 mm
Egységár (szett):
Cikkszám:
DUN500WRTE
Márka:
Makita
Leírás
Jellemzők
• optimális ívelt penge a sima vágáshoz
• nagy teljesítményű BL szénkefementes motor
• a fordított forgásirányú rendszer megszabadítja a pengét a beragadt ágaktól
• a fordulatszám-szabályozás állandó sebességet tart fenn terhelés alatt
• elektromos fék
• állítható szögű sövényvágó fej; 45° - 70° -ig
• összecsukható 180°-ban, az egyszerű szállítás és tárolás érdekében
• a sövényvágó fejszöge egyszerűen kar segítségével megváltoztatható
• a puha markolat kényelmes és biztos tapadást biztosít
• (XPT) kiváló por- és cseppálló technológia
Technikai specifikációk
Akkumulátor: 18 V LXT Li-ion
Teljesítmény: 520 W
Vágáshossz: 500 mm
Fordulatszám: 2000 / 3600 / 4400 /perc
Fogak közötti távolság: 35 mm
Mélységállítás: 23,5 mm